Rezervace penzionu

- Plně obsazený

- Částečně obsazený
Tenis s programem všestrannosti

V novém celostním konceptu, který jsme zavedli, je hra na kurtech doplněna všeobecnou fyzickou přípravou a kompenzací. Ta neodmyslitelně patří do tréninkového procesu každého sportu a obzvláště v dětském věku je naprostou nezbytností, chceme-li se vyhnout pozdějším zdravotním rizikům spojeným s ranou specializací.

Nabízíme:

• možnost závodního a rekreačního hraní
  • soutěže družstev (babytenis, mladší žáci, starší žáci, dorost a dospělí)
  • skvělé zázemí s nově zrekonstruovanou klubovnou
  • příjemný kolektiv lidí různé výkonnosti s chutí k aktivní hře
  • turnaje, kempy a společenské akce

Jak to vypadá v praxi?

Lekce trvají 70 minut a mají 2 části – herní všestrannostní. Pod herní část spadá veškerá činnost na kurtech. Smyslem všestrannostní části je pohybová diagnostika a průběžné plnění individuálního cvičebního plánu upraveného na míru potřebám toho či onoho dítěte.

Jako bonus jsou v měsíční ceně zahrnuty i 4 hodiny komplexní pohybové přípravy zahrnující například gymnastickou či atletickou průpravu, nejrůznější sporty a plno herních i motivačních forem (ve čtvrtky od 16 – 18h). Od 16h začínají menší děti a od 17h větší.